"Дитина не одна"

Дата: 26.03.2024 15:38

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та текст

Допомога «Дитина не одна» призначена для дітей, які залишились без батьківського піклування, але не набули статусу дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування, та були влаштовані в сім’ю родичів, знайомих, прийомну сім’ю, ДБСТ.

✅ Мета програми - забезпечити таким дітям необхідні умови і догляд. Обсяг виплат визначається на рівні державної підтримки, яка надається для дітей, які вже мають статус дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування.

📄 Заяву про призначення такої допомоги можна подати протягом 6 місяців до органів соціального захисту населення, ЦНАП або виконавчих органів територіальних громад. Тимчасове влаштування оформлюється наказом Служби у справах дітей.

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та текст