Ментальне здоров'я (у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я за ініціативою Олени Зеленської)

#тияк: На Житомирщині працівники освітніх закладів можуть надати психосоціальну підтримку та психологічну допомогу

З метою підтримки ментального здоров’я учасників освітнього процесу комунальним закладом «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Житомирської обласної ради розроблено 68 освітніх програм підвищення кваліфікації педагогічних працівників та введено освітній компонент – психолого-педагогічний модуль.

Зокрема створено інтернет-платформу з питань психологічної підтримки дітей і дорослих IKEEP, на якій:

• 3754 користувачів;
  • 7320 відвідувачів.

Крім того, на Житомирщині впроваджується україно-ізраїльський проєкт з Хібукі-терапії, яким охоплено 1700 дітей закладів освіти області.

Також більше 150 практичних психологів шкіл та 162 психологи дитячих садочків пройшли курси по роботі з дітьми, які мають травматичний досвід, отриманий під час російської збройної агресії на території країни.

Крім того, на базі обласних закладів освіти для надання підтримки тим дітям, які цього потребують, у тому числі з числа ВПО відкрито «Дружній простір» та простір «СпівДія заради Дітей».