Родина для кожної дитини

Дата: 22.03.2024 15:36

На зображенні може бути: 1 особа та текст «полтики укратни родина для кожноі дитини: розвиток смейного патронату»

Сім’я — найкраще місце для зростання дитини. Запрошуємо громади долучитися до проєкту розвитку патронатного виховання — послуги, яка рятує дітей від інтернатів.

Коли батьки дитини потрапляють в складні життєві обставини і дитину доводиться вилучати з сім’ї, на допомогу приходять патронатні вихователі. Поки дитина перебуває під їхнім професійним наглядом, з біологічними батьками працюють соціальні служби або їй шукають нову родину.

Щоби розвивати послугу патронатного виховання в Україні, разом із UNICEF Ukraine та Partnership for Every Child / Кожній дитині ми запускаємо проєкт «Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату».

💡 Завдяки йому ми плануємо вдвічі збільшити кількість патронатних сімей в Україні. Та передусім — підвищити професійні компетенції патронатних вихователів та їхніх помічників і поліпшити механізми надання послуги для громад. Адже доглядати дітей, які перебувають у стресовій ситуації, — це професія.

📅 До 25 березня ми запрошуємо громади, що хочуть долучитися до проєкту, взяти участь у конкурсному відборі. Для цього потрібно заповнити заявку: https://bit.ly/49Xe9FA

Приєднуйтеся! Разом із партнерами ми допоможемо вам із:

📍 підтримкою місцевих спеціалістів;

📍 популяризацією патронату і розвитком сімейних форм виховання,

📍 матеріальною, інформаційною, консультаційною підтримкою;

📍 підвищенням професійної компетентності спеціалістів соцслужб тощо.

ℹ️ Проєкт «Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату» виконується спільно Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Партнерством «Кожній дитині», Міністерством соціальної політики України, Національною соціальною сервісною службою України, Координаційним центром з розвитку сімейного виховання та догляду дітей за фінансової підтримки Європейського Союзу.