Як мінімізувати ризики та покращити доброчесність власного бізнесу. Новий освітній курс від Дія.Бізнес

Дата: 19.03.2024 09:39

Хочете посилити репутацію компанії та розробити підходи для ведення прозорих бізнес-процесів?  Тоді курс «Зміцнюючи доброчесність: мінімізація ризиків та розбудова комплаєнсу бізнесом під час відбудови» саме для вас!

У 12 серіях експерти поділяться:

• що таке доброчесність та репутація бізнесу;
  • що таке комплаєнс-система та як її впровадити;
  • як ефективно працювати з персоналом;
  • як перевіряти контрагентів для співпраці;
  • як побудувати прозорі бізнес-процеси для потенційної участі у проєктах відбудови України.

Проходьте освітній курс за посиланням — https://business.diia.gov.ua/…/zmitcniuiuchy-dobrochesnist

Окрім того, щоб допомогти бізнесу ознайомитись з  інструментами комплаєнсу та рекомендаціями для успішного впровадження системи, на порталі Дія.Бізнес опублікували гайд «Compliance Navigator: шлях до відповідального та ефективного бізнесу».

Освітній курс розроблено Всеукраїнською мережею доброчесності та комплаєнсу спільно з Офісом з розвитку підприємництва та експорту, національним проєктом Дія.Бізнес  і United Nations Development Programme — UNDP в Україні за фінансування урядів Японії та Німеччини.

FacebookTwitterРесурс