#ПрозороТаПідзвітно: Відкрито набір на курс із дата-журналістики Data Driven Journalism

Дата: 18.03.2024 15:44

Робота з даними стає все більш популярною серед українських медіафахівців, адже дає змогу створювати аналітичні матеріали у візуально сприйнятливій формі.

.

Data Driven Journalism — навчальна програма для журналістів, які хочуть покращити свої навички із журналістики даних та візуалізації даних   https://journalism-course.data.gov.ua/.

.

Безоплатне навчання передбачає офлайн-лекції та практичні заняття в Києві, онлайн-ідеатон для практичної реалізації здобутих знань у власних проєктах, менторську підтримку.

.

Серед тем, які розглядатимуться на курсі:

.

✅ Основи журналістики даних і вступ до відкритих даних;

✅ Сучасні техніки збору, очищення, структурування, аналізу даних;

✅ Основи дата-візуалізації;

✅ Використання штучного інтелекту в журналістиці;

✅ Журналістика даних у національних і регіональних ЗМІ.

.

Після проходження курсу учасники здобудуть практичний досвід розслідування фактів корупції за допомогою відкритих даних та зможуть створювати дата-історії, які мають суспільну цінність.

.

Реєстрація доступна за посиланням до 20 березня – https://forms.gle/U2jHfyHHSgWLjPf56.

.

Фото без опису Відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі.

.

Навчальна програма організована USAID / UK aid проєктом «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS» спільно з Міністерство цифрової трансформації України. Партнер проєкту — Фонд Східна Європа. Програма курсу розроблена та імплементована Center42 Innovation Agency.

.

Офіційна сторінка USAID / UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах»