#Плічопліч .. Відбувся територіальний етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу серед команд дівчат та хлопців.

Дата: 23.02.2024 13:02

На зображенні може бути: 10 людей та текст «UN»

Учора на базі Суховільської гімназії відбулися спортивні змагання «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти громади під гаслом «Разом переможемо!» Адміністрації наших шкіл, учителі фізичної культури та їхні вихованці провели відповідну підготовку та долучилися до цієї Всеукраїнської акції, яку започаткував Президент України. Метою заходу є збільшення кількості школярів, які займаються спортом на постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя. Це комплексі змагання з п'яти видів спорту: баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування та черліденг. Першими у нас відбулися змагання з волейболу. У них взяло участь сім команд. Це чотири команди хлопців з кожної школи та команди дівчат із Косенівського, Піщівського та Повчинського ліцеїв.

Змагання розпочалися урочисто, з шикування та виконання Державного Гімну. Далі було жеребкування та цікава і динамічна гра. Школярі мали можливість проявити себе, показати командну гру, повболівати за своїх і краще познайомитися з ровесниками.

Привітати команди і нагородити переможців завітав голова громади Андрій Радулевич. Урочисте шикування, Державний Гімн, патріотичний настрій і радість у дитячих очах, так пройшло завершення змагань. Дипломи за І місце серед команд і хлопців і дівчат отримали вихованці Косенівського ліцею. Диплом за ІІ місце серед хлопців отримали господарі – команда Суховільської гімназії, а серед дівчат – команда Піщівського ліцею. ІІІ місце серед хлопців посіла команда Піщівського ліцею, серед дівчат – Повчинського ліцею, а диплом за участь отримала команда хлопців Повчинського ліцею. Переможців Андрій Борисович нагородив також кубками, кожній команді подарував по волейбольному м’ячу і побажав подальших перемог нашим спортсменам і нашій країні.

#плічопліч

#разомпереможемо

#шкільніліги

#scl