В освітніх закладах громади пролунав останній дзвінок

Дата: 26.05.2023 16:52

26 травня у навчальних закладах освіти Піщівської громади пролунали останні дзвоники!

Традиційно Гімном України було відкрито урочисті лінійки. А потім усі застигли у хвилині мовчання на честь загиблих захисників України, які віддали свої життя, захищаючи державний суверенітет, незалежність та територіальну цілісність України.

Упродовж року на цю мить з нетерпінням чекають і діти, й дорослі. Останній шкільний дзвоник для кожного лунає по-різному. Для тих, кому належить ще продовжити навчання, він радісно сповіщає про початок веселих літніх канікул.

А для випускників сьогоднішній дзвоник пролунає востаннє, нагадуючи про те, що дитинство закінчилося і вони стали дорослими людьми.

Із привітальним словом у всіх освітніх закладах громади до присутніх звернулися сільський голова Радулевич Андрій Борисович та начальник відділу освіти Анхім Зоя Володимирівна. До с.Косенів завітала меценат Титяневич Валентина Степанівна директор ПСП «ГРАНІТ» привітала учнів із закінченням навчального року.

Під час урочистих лінійок кращі учні, переможці олімпіад усіх рівнів, відмінники навчання, спортсмени, митці та активісти шкільного життя отримали похвальні листи, грамоти та подяки.

Глибока вдячність вчителям та батькам, які вкладають у своїх дітей душу, серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею ви допомагаєте пізнавати світ, прищеплювати найвищі моральні цінності.

Тож вітаємо всіх вчителів, школярів, батьків з успішним закінченням навчального року.

Випускникам бажаємо, зробити правильний вибір і стати на ту дорогу, яка допоможе освоїти улюблену і потрібну професію, обійти всі невдачі, перешкоди і придбати ті блага, яких ти прагнеш зараз, адже від цього залежить твоє майбутнє, впевненості у власних силах, успіхів та наполегливості у досягненні мети.

Школярам зичимо гарного літнього відпочинку, яскравих вражень та відмінних оцінок у наступному навчальному році.

МИРУ нам і ПЕРЕМОГИ! Слава Україні!Нет описания.